Jamin
Mijn Jamin shoppingbag (0 items)winkelmand
Home | Over Jamin | Sweetmail | Winkelzoeker | FAQ's | Werken bij Jamin | Verantwoord genieten | Mijn account
Snoepgoed Chocolade Koek Ijs Cadeaus en tips Kids Thema Webshop
KOEK
bakkerskoekenHollandse Jamin koekenstazakkenbewaartips koeksuikervrijrecepten met koekrecepten met bitterkoekjes
Actievoorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op de actie waarbij je kans maakt op een belevenis t.w.v. 25 euro, hierna te noemen ‘actie’, die wordt georganiseerd door Jamin Winkelbedrijf BV. gevestigd en kantoorhoudende te Oosterhout, hierna te noemen ‘Jamin’. Door deelname aan de actie gaat de deelnemer akkoord met de actievoorwaarden met betrekking tot deze van Jamin.

Algemeen
  1. De actie loopt van 7 t/m 20 juni 2010.
  2. Deelname aan de actie is gratis (met uitzondering van de kosten voor het gebruik van internet).
  3. Deelnemers mogen zo vaak meespelen als hij/zij maar wil.
  4. Alle personen die deelnemen aan de actie zijn gebonden aan de bepalingen van deze actievoorwaarden.

Prijzen en actiemechanisme
  1. Om deel te nemen aan deze actie heeft de deelnemer een voucher nodig. Deze voucher krijgt men bij aankoop van 10 euro of meer in een van onze Jamin winkels.
  2. Op deze voucher staat een unieke code welke de deelnemer in moet vullen op de website.
  3. Na het invullen van de unieke code krijgt de deelnemer direct te zien of hij/zij een prijs heeft gewonnen.
  4. De unieke code kan alleen in de bovenstaande periode worden ingevuld. Na deze periode vervalt de actie en vervalt de aanspraak op de prijzen automatisch.
  5. De deelnemer registreert zich door zijn/haar NAW gegevens + e-mailadres in te vullen.
  6. Er wordt persoonlijk contact opgenomen met de winnende deelnemers.
  7. Jamin stelt verschillende prijzen ter beschikking welke zo spoedig mogelijk naar de winnende deelnemers verstuurd zullen worden.
  8. Over de prijzen en de uitkering daarvan kan niet worden gecorrespondeerd.
  9. Deelnemers moeten minimaal 12 jaar oud zijn of toestemming hebben van ouders of wettelijk voogd voor deelname.

Rechten Jamin
  1. Jamin behoudt zich het recht voor om iedere deelnemer te diskwalificeren en/of van deelname uit te sluiten indien de betreffende deelnemer op enige wijze in strijd handelt met deze actievoorwaarden of anderszins onrechtmatig handelt jegens Jamin of derden.
  2. Jamin behoudt zich tevens het recht voor om de actie, naar eigen goeddunken en zonder voorafgaande kennisgeving, te beëindigen, te onderbreken of te wijzigen en/of de actievoorwaarden en/of de prijzen te wijzigen indien de omstandigheden dit vereisen, zonder op enige wijze te schadevergoeding gehouden te zijn jegens de deelnemers.
  3. Over de uitslag van de actie kan niet worden gecorrespondeerd. Indien er om andere redenen een geschil ontstaat tussen een deelnemer en Jamin, is het oordeel van laatstgenoemde bindend.
  4. Jamin behoudt het recht om een prijs niet uit te keren.

Aansprakelijkheid
  1. Jamin, de door haar ingeschakelde hulppersonen en/of derden zijn niet aansprakelijk voor enige schade, direct en/of indirect, die voortvloeit uit of op enige andere wijze verband houdt met de actie.
  2. Meer specifiek zijn Jamin, de door haar ingeschakelde hulppersonen en/of derden niet aansprakelijk voor:
  • enige aanvullende uitgaven die de winnaars eventueel maken in verband met de deelname aan de actie en/of met de aanvaarding en het gebruik van de prijzen;
  • voor enige schade, direct en/of indirect, veroorzaakt door, of op enige andere wijze verband houdende met, de door haar uitgekeerde prijzen;
  • Voor enige schade, direct en/of indirect, die voortvloeit uit, of op enige andere wijze verband houdt met, storingen in haar netwerk-, computerhardware- of software van welke aard dan ook die het verlies van inzendingen van deelnemers tot het gevolg heeft of de vertraging daarvan.
  • Voor enige schade, direct en/of indirect, die voortvloeit uit, of op enige andere wijze verband houdt met, het wijzigen of beëindigen van de actie.

Diversen
  1. Vragen en/of opmerkingen met betrekking tot deze actie, kunnen per e-mail worden gericht aan klantenservice@jamin.nl.
  2. Indien één of meer bepalingen van deze actievoorwaarden nietig zijn of vernietigd worden, zal Jamin een vervangende bepaling vaststellen die zoveel mogelijk het doel en de strekking van de nietige c.q. vernietigde bepaling benadert en die niet nietig of vernietigbaar is. Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring Op deze actie zijn onze gebruiksvoorwaarden en privacyverklaring van toepassing. Jamin Winkelbedrijf BV. is gerechtigd deze voorwaarden te wijzigen.

Stazakken koek

Jamin heeft natuurlijk ook de drie meest bekende, ambachtelijke en authentieke koekjes in haar assortiment: bitterkoekjes, weespermoppen en mini chocoladekoekjes. Deze heerlijke koekjes zijn verpakt in mooie, luxe stazakken.

Jamin bitterkoekjes

Een echte oud-Hollandse specialiteit die door onze eigen meneer Jamin is bedacht. Onze bitterkoekjes worden nog steeds gemaakt naar eigen Jamin receptuur. Ze brengen bij veel mensen dan ook nog altijd een glimlach op het gezicht als ze worden teruggevoerd naar vroegere tijden. De karakteristieke taaiheid ontstaat door de ingrediënten op de juiste manier te mengen en te walsen. Een techniek die Jamin als geen ander beheerst! De stazakken waarin de bitterkoekjes worden verpakt zijn hersluitbaar, waardoor de koekjes lekker lang vers blijven en gemakkelijk kunnen worden meegenomen om onderweg op te eten. Probeer nu alle verschillende smaken en geniet van de kwaliteit en smaak van lang vervlogen tijden!

 

Jamin weespermoppen

Geboren en getogen Weespers mogen zich de koosnaam ‘weespermop’ aanmeten. Een verwijzing naar het bekende koekje, de weespermop. Ook Jamin heeft haar eigen weespermop ontwikkeld. Deze is verkrijgbaar in onze paarse stazak. Proef er één en je weet direct waarom ze in Weesp zelfs een standbeeld hebben opgericht voor de bakkers van de weespermoppen!

Jamin mini chocoladekoekjes

Twee in één; voor de chocolade- én koekliefhebbers heeft Jamin een heerlijk roomboterkoekje met stukjes echte Belgische chocolade. Ze zijn klein van formaat zodat je met één zak van vele koekjes kunt genieten.

Jamin login | Contact | Privacy | Franchiser worden? | Copyright © 2010 Jamin. All rights reserved | E-Commerce by Tritac Systems | Fulfilment by SB Commerce